Loading...

JA JUMS NEIZDOTAS TURPINĀT NOFORMĒT PASŪTĪJUMU, IESPĒJAMS IR RADUSIES NESADERĪBA AR PROGRAMMATŪRU

Lai pabeigtu pasūtījumu, izvēlaties sadaļu “GROZS”- Apskatīt sīkāku informāciju un dizaina deltaļas, veiciet “Print Screen” un iegūto bildi nosūtiet uz info@t-bode.lv. Rēķins jums tiks nosūtīts manuāli! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 
Interneta pasūtījumi tiek pieņemti un apstrādāti attiecīgajā vaiekalā, kuru norādat pie pasūtījuma noformēšanas. Pēc pasūtījuma noformēšanas uz Jūsu e-pastu tiek nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas tiek realizēts pasūtījums 1 - 2 darba dienu laikā. Lai ātrāk un operatīvāk izpildītu darbu, lūgums pēc rēķina apmaksas atsūtīt maksājuma uzdevumu (interneta bankas apstiprinājuma kopiju uz konkrētā veikala e-pasta adresi).

  • Ko apdrukāt?

Veikala "T-bode" piedāvājumā ir T-kreklu apdruka (sieviešu T-krekli,vīriešu T-krekli, bērnu T-krekli), kapučjaku apdruka, krūžu apdruka, puzzles apdruka, kā arī dažādu suvenīru apdruka - suvenīru numurzīmes, suvenīru lācīši, somas, priekšauti, apakšbikses, kā arī Jūsu atnestu auduma materiālu (piemēram, spilvendrānu)


  • Cik maksā?

T-kreklu apdrukas cena ir atkarīga no izvēlētā dizaina, apdrukas lieluma, krekla modeļa un krāsas. Precīza cena tiek noteikta pēc maketa izveides un apdrukas veida noteikšanas. Krūzēm un puzlēm apdruka jau ir iekļauta noteiktajā cenā. Pērkot vairumā, atlaides.


  • Kā pasūtīt?

Pasūtīt preces ir iespējams: 1)ierodoties personīgi kādā no T-Bode veikaliem un veicot pasūtījumu uz vietas. 2)Veicot pasūtījumu elektroniski - Izmantojot mājas lapā pieejamo konstruktoru , Jūs varat izvēlēties T-kreklu, krūzi vai puzli un izveidot uz tā sev vēlamo apdruku ar bildi vai uzrakstu vai arī kādu no gatavjiem dizainiem.


  • Apmaksas veids

Pasūtot preci klātienē kādā no T-Bode veikaliem, varat pirkumu apmaksāt skaidrā naudā vai ar maksājuma karti. Ja veicat pasūtījumu elektroniski, tad pēc pasūtījuma noformēšanas Jums tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksastiks realizēts pasūtījums. (Lai ātrāk tiktu izpildīts pasūtījums iesakam nosūtīt maksājuma uzdevumu uz izvēlētā veiakla e-pastu.)


  • Pasūtījuma izgatavošana

Veicot pasūtījumu klātienē kādā no T-bode veikliem, tas tiek realizēts rindas kārtībā 20 min – 1 h laikā atkarībā no noslogotības. Ja pasūtījums tiek veikts elektroniski, tas tiek realizēts vienas darba dienas laikā pēc apmaksas saņemšanas(vai atsūtot maksājuma uzdevumu).


  • Preču saņemšana

Informācija par preču saņemšanas veidu un vietu ir jānorāda pie pasūtījuma noformēšanas.Pasūtījumu iespējams saņemt jebkurā no mūsu T-Bode veikaliem (Alfā, Origo, Olimpijā, Galerijā Centrs, Domina, Valmierā, Liepājā)


  • Nepieciešami faili

Tekstus un bildes, ko vēlaties uzdrukāt uz krekla, iespējams iesniegt elektroniski sūtot uz e-pastu (attiecīgi, kurā T-bode veikalā veicat pasūtījumu) vai arī CD diskā vai USB flešatmiņā, .jpg vai .bmp formātā. Veidojot pasūtījumu mūsu mājas lapas konstruktorā, ir iespējams augšuplādēt sev nepieciešamo attēlu. Lai bildes būtu kvalitatīvas, tām jābūt izmērā vismaz 1200 x 800 pixels. Šāda izmēra bilde normāli izskatīsies uzdrukas laukumam, kas ir aptuveni A4 (21cm x 29,7cm) Mazo, internetā atrasto vai ar telefonu uzņemto fotoattēlu uzdrukas var izskatīties izplūdušas un graudainas. Attēla uzdruka uz papīra atšķiras no uzdrukas tieši uz auduma, atbilstoši pamatnes faktūrai.

Citu nepieciešamo informāciju Jūs variet saņemt sazinoties ar jebkuru no mūsu "T-Bode" veikaliem.