Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Pasūtīšana un Sūtīšana

Uzmanību! Tiešsaistē veiktie pasūtījumi tiek izgatavoti 1-2 DARBA dienu laikā pēc apmaksas veikšanas. Bet klātienē (T-Bode veikalos tirdzniecības centros) veiktie pasūtījumi tiek izgatavoti sākot no 30min. laikā.

ONLINE veiktos pasūtjumus iespējams izņemt klātienē T-Bode birojā Rīgā, Braslas ielā 29, A ieeja ( Darba dienās) vai OMNIVA pakomātos visā Latvijā.

OMNIVA piegādes  1-3 dienu laikā ( pēc pasūtījuma izgatavošanas 1-2 darba dienas) visā Latvijā.

Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, veicot rēķina apmaksu, lūdzam norādīt rēķina numuru. Kad rēķina apmaksa būs saņemta, Jūsu pasūtījums tiks realizēts 1 - 2 darba dienu laikā. Lai ātrāk un operatīvāk izpildītu pasūtījumu, sūtiet bankas maksājuma uzdevuma kopiju uz info@t-bode.lv , norādot rēķina numuru.Pasūtīšana

Pasūtīt preci ir iespējams:

1) Personīgi ierodoties kādā no T-Bodes veikaliem un pasūtīt preci uz vietas. Pasūtījumu var veikt jebkurā no T-Bodes veikaliem (Alfā, Origo, Olimpijā, Galerija  Centrā, Dominā,Dammē, Valmieras un Liepājas veikalos), pasūtījums tiks izgatavots 20 min – 1 h laikā, atkarībā no noslogojuma.

2) Pasūtīt pasūtījumu internetā- izmantojot konstruktoru. Izvēlaties T-kreklu, krūzi vai puzli ar savu bildi, tekstu vai izvēleties kādu no gatavajiem dizainiem. Pasūtījums tiks izgatavots 1-2 darba dienu laikā pēc atmaksas saņemšanas (maksājuma uzdevumu varat nosūtīt uz info@t-bode.lv )

Sūtīšana

Interneta pasūtījums tiks izsūtīts pēc Jūsu izvēles- izmantojot Omniva pakomātus Baltijas valstīs vai Latvijas Pasta pakalpojumus uz pārējām pasaules valstīm.  

Pasūtījums Baltijas valstīs tiks saņemts 1-3 darba dienās,  pārējām pasaules valstīm no 5-15 darba dienām.