Svarīgi

Interneta pasūtījumi tiek nosūtīti, izmantojot Omniva pakomātus (maksas pakalpojums) vai arī pasūtījumu varat saņemt t/c DOMINA veikalā T-SHIRT STORE (bez maksas pakalpojums).  Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kad rēķina apmaksa būs saņemta, Jūsu pasūtījums tiks realizēts 1 - 2 darba dienu laikā. Ja pasūtījuma saņemšanas vietu izvēlaties t/c DOMINA, Jums tiks nosūtīts sms uz Jūsu norādīto telefona numuru, kurā tiks paziņots, ka Jūsu pasūtījums ir nogādāts uz t/c DOMINA veikalu T-SHIRT STORE un varat doties saņemt pasūtījumu. Izvēloties pasūtījuma saņemšanu Ominva pakomāta terminālī, Jums tiks nosūtīts sms uz Jūsu norādīto telefona numuru ar piekļuves kodu Jūsu pasūtījumam.

Lai ātrāk un operatīvāk izpildītu pasūtījumu, atsūtiet mums bankas maksājuma uzdevumu (internetbankas maksājuma uzdevumu sūtīt uz info@t-bode.lv ).


KO VAR APDRUKĀT?

Veikalos "T-bode" piedāvājumā ir T-krekls (sieviešu T-krekli, vīriešu T-krekli, bērnu T-krekli), kapučjakas, krūzes, puzles, kā arī dažādas suvenīru dāvanas - suvenīru numura zīmes, suvenīru lācis, somas, priekšauti, apakšbikses, kā arī Jūsu auduma materiāls (piemēram, spilvendrānas)

CIK MAKSĀ APDRUKA?

T kreklu apdrukas cena ir atkarīga no izvēlētā dizaina, apdrukas izmēra, krekla tipa un krāsu. Precīzu cenu nosaka pēc maketa izveidošanas un apdrukas veida izvēles. Krūzēm un puzlēm apdruka iekļauta cenā. Pērkot vairumā piemēro atlaides.

KĀ PASŪTĪT?

Pasūtīt preces ir iespējams: 1) ierodoties personīgi kādā no T-Bodes veikaliem un pasūtot uz vietas. 2) Pasūtīt internetā- izmantojot konstruktoru. Izvēlaties T-kreklu, krūzi ar savu bildi, tekstu vai izvēleties kādu no gatavajiem dizainiem.

KĀ NORĒĶINĀTIES PAR PASŪTĪJUMU?

Pasūtot preces klātienē kādā no T-Bodes veikaliem, jūs varat veikt samaksu skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Ja pasūtījumu veicat internetā, tad pēc pasūtījuma izveidošanas jums tiks nosūtīts rēķins pēc kura apmaksas tiks realizēts Jūsu pasūtījums. (Lai ātrāk izpildītu pasūtījumā, mēs iesakām nosūtīt maksājuma uzdevumu uz info@t-bode.lv.)


CIK ĀTRĀ LAIKĀ TIKS IZGATAVOTS PASŪTĪJUMS?  

Pasūtījumu veicot kādā no T-bodes veikaliem, tas tiek realizēts (20 min - 1 h, atkarībā no slodzes). Ja pasūtījums tiek veikts internetā, tas tiek realizēts 1- 2 darba dienās pēc maksājuma saņemšanas (vai maksājuma uzdevuma nosūtīšanas).

KAD TIKS SAŅEMTS INTERNETA PASŪTĪJUMS?

Iegādājoties preci internetā  jānorāda informācija par preču saņemšanas veidu un piegādes vietu. Izvēloties piegādes vietu kādu no T-bodes veikaliem preci saņemsiet 1-2 darba dienu laikā. Kā arī interneta pasūtījumi tiek nosūtīti, izmantojot Omniva pakomātus Baltijas valstīs vai Latvijas pasta pakalpojumus uz citām pasaules valstīm. Piegādes laiks 1-3 darba dienas Baltijas valstīs, 5-15 darba dienas citās pasaules valstīs.

 KĀ IESNIEGT SAVUS FOTO VAI TEKSTUS?

Tekstus un attēlus, kurus vēlaties drukāt uz krekla, var iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pastu (attiecīgi uz to T-bode veikalu, kurā jūs veiksiet maksājumu par pasūtījumu), vai USB zibatmiņa, .jpg vai. bmp formāts. Veidojot pasūtījumu mūsu mājas lapas konstruktorā, ir iespējams augšupielādēt attēlu. Attēliem jābūt augstas kvalitātes, tiem jābūt vismaz 800 x 800 pikseļiem. Šāda bildes kvalitāte labi izskatās, apmēram, A4 (21 cm x 29,7 cm) lielam attēlam. Mazi, internetā atrasti vai ar tālruni uzņemtie fotoattēli var izskatīties izplūduši un graudaini. Attēla drukāšana uz papīra atšķiras no attēla uzdrukāšanas uz auduma.

Cita nepieciešamā informācija Jūs varat saņemt, sazinoties ar kādu no mūsu veikaliem, zvanot uz info daļu: + 371 294 75 227 vai sūtiet e-pastu uz info@t-bode.lv.