Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

SvarīgiUzmanību! Tiešsaistē veiktie pasūtījumi tiek izgatavoti 1-2 DARBA dienu laikā pēc apmaksas veikšanas. Bet klātienē (T-Bode veikalos tirdzniecības centros) veiktie pasūtījumi tiek izgatavoti sākot no 30min. laikā.

ONLINE veiktos pasūtjumus iespējams izņemt klātienē T-Bode birojā Rīgā, Braslas ielā 29, A ieeja ( Darba dienās) vai OMNIVA pakomātos visā Latvijā.

OMNIVA piegādes  1-3 dienu laikā ( pēc pasūtījuma izgatavošanas 1-2 darba dienas) visā Latvijā.

Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, veicot rēķina apmaksu, lūdzam norādīt rēķina numuru. Kad rēķina apmaksa būs saņemta, Jūsu pasūtījums tiks realizēts 1 - 2 darba dienu laikā. Lai ātrāk un operatīvāk izpildītu pasūtījumu, sūtiet bankas maksājuma uzdevuma kopiju uz info@t-bode.lv , norādot rēķina numuru.


KO VAR APDRUKĀT?

Veikalos "T-bode" piedāvājumā ir T-krekls (sieviešu T-krekli, vīriešu T-krekli, bērnu T-krekli), kapučjakas, krūzes, puzles, kā arī dažādas suvenīru dāvanas - auduma somas / maisiņi, priekšauti u.c., kā arī Jūsu auduma materiāls (piemēram, spilvendrānas)

CIK MAKSĀ APDRUKA?

T kreklu apdrukas cena ir atkarīga no izvēlētā dizaina, apdrukas izmēra, krekla tipa un krāsu. Precīzu cenu nosaka pēc maketa izveidošanas un apdrukas veida izvēles. Krūzēm un puzlēm apdruka iekļauta cenā. Pērkot vairumā piemēro atlaides.

KĀ PASŪTĪT?

Pasūtīt preces ir iespējams: 1) ierodoties personīgi kādā no T-Bodes veikaliem un pasūtot uz vietas. 2) Pasūtīt internetā- izmantojot konstruktoru. Izvēlaties T-kreklu, krūzi ar savu bildi, tekstu vai izvēleties kādu no gatavajiem dizainiem.

KĀ NORĒĶINĀTIES PAR PASŪTĪJUMU?

Pasūtot preces klātienē kādā no T-Bodes veikaliem, jūs varat veikt samaksu skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Ja pasūtījumu veicat internetā, tad pēc pasūtījuma izveidošanas jums tiks nosūtīts rēķins pēc kura apmaksas tiks realizēts Jūsu pasūtījums. (Lai ātrāk izpildītu pasūtījumā, mēs iesakām nosūtīt maksājuma uzdevumu uz info@t-bode.lv.)


CIK ĀTRĀ LAIKĀ TIKS IZGATAVOTS PASŪTĪJUMS?  

Pasūtījumu veicot kādā no T-bodes veikaliem, tas tiek realizēts (20 min - 1 h, atkarībā no slodzes). Ja pasūtījums tiek veikts internetā, tas tiek realizēts 1- 2 darba dienās pēc maksājuma saņemšanas (vai maksājuma uzdevuma nosūtīšanas).

KAD TIKS SAŅEMTS INTERNETA PASŪTĪJUMS?

Iegādājoties preci internetā  jānorāda informācija par preču saņemšanas veidu un piegādes vietu. Izvēloties piegādes vietu kādu no T-bodes veikaliem preci saņemsiet 1-2 darba dienu laikā. Kā arī interneta pasūtījumi tiek nosūtīti, izmantojot Omniva pakomātus Baltijas valstīs vai Latvijas pasta pakalpojumus uz citām pasaules valstīm. Piegādes laiks 1-3 darba dienas Baltijas valstīs, 5-15 darba dienas citās pasaules valstīs.

 KĀ IESNIEGT SAVUS FOTO VAI TEKSTUS?

Tekstus un attēlus, kurus vēlaties drukāt uz krekla, var iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pastu (attiecīgi uz to T-bode veikalu, kurā jūs veiksiet maksājumu par pasūtījumu), vai USB zibatmiņa, .jpg vai. bmp formāts. Veidojot pasūtījumu mūsu mājas lapas konstruktorā, ir iespējams augšupielādēt attēlu. Attēliem jābūt augstas kvalitātes, tiem jābūt vismaz 800 x 800 pikseļiem. Šāda bildes kvalitāte labi izskatās, apmēram, A4 (21 cm x 29,7 cm) lielam attēlam. Mazi, internetā atrasti vai ar tālruni uzņemtie fotoattēli var izskatīties izplūduši un graudaini. Attēla drukāšana uz papīra atšķiras no attēla uzdrukāšanas uz auduma. T-Bode ir tiesības nedrukāt klienta iesūtītu, ar citas personas autortiesībām aizsargātu dizainu.

Cita nepieciešamā informācija Jūs varat saņemt, sazinoties ar kādu no mūsu veikaliem, zvanot uz info daļu: + 371 294 75 227 vai sūtiet e-pastu uz info@t-bode.lv.Privātuma politika / noteikumi un atgriešanās

SIA ERVITEX konfidencialitātes politika

 Jūsu privātums mums ir svarīgs. SIA ERVITEX politika respektē jūsu privātumu, https://t-bode.lv/ un citas mūsu īpašumā esošās un darbojamās vietnes. Mēs tikai lūdzam personisku informāciju, kad mēs to darām. Mēs to savācam ar godīgiem un likumīgiem līdzekļiem. Mēs arī zinām, kā mēs to apkoposim un kā to izmantosim. Mums nav jāsniedz jums jebkāda cita informācija, kas jums var būt nepieciešama. Datus kurus mēs glabājam, mēs aizsargāsim uzņēmumā, kā arī neatļautu piekļuvi, izpaušanu, kopēšanu, lietošanu vai pārveidošanu. Mēs neizpaužam nevienu personiski identificējamu informāciju ar publiskām vai trešām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums. Mūsu tīmekļa vietne var būt saistīta ar ārējām vietnēm, kuras mēs neizmantojam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekontrolējam šīs vietnes. Jūs varat brīvi atteikties no jūsu personiskās informācijas pieprasījuma.  Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums. Šī politika ir spēkā no 2019. gada 1. janvāra.

 Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@t-bode.lv vai izmantojot zemāk sniegto informāciju: SIA ERVITEX, BRASLAS IELA 29, LV-1084, RĪGA

SIA ERVITEX pakalpojumu sniegšanas noteikumi 

1. Noteikumi 

Piekļūstot tīmekļa vietnei https://t-bode.lv/, jūs piekrītat ievērot šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus, visus piemērojamos likumus un noteikumus un piekrītat, ka esat atbildīgs par visu piemērojamo vietējo likumu un autortiesību ievērošanu. Ja jūs nepiekrītat nevienam no šiem noteikumiem, jums ir aizliegts lietot vai piekļūt šai vietnei. Šajā tīmekļa vietnē iekļautie materiāli ir aizsargāti ar autortiesību un preču zīmju likumiem.

 2. Izmantojiet licenci 

a. Atļauja tiek piešķirta, lai uz laiku lejupielādētu vienu materiālu (informāciju vai programmatūru) kopiju SIA ERVITEX tīmekļa vietnē tikai personīgai, nekomerciālai īslaicīgai apskatei. Tā ir licences piešķiršana, nevis īpašumtiesību nodošana, un saskaņā ar šo licenci jūs nedrīkstat: 

I. pārveidot vai kopēt materiālus; 

II. izmantot materiālus jebkādiem komerciāliem nolūkiem vai jebkuram publiskam (komerciālam vai nekomerciālam) demonstrējumam; 

III. mēģināt dekompilēt vai pārveidot jebkādu programmatūru, kas atrodas SIA ERVITEX tīmekļa vietnē;

IV. noņemiet visus materiālus no autortiesībām vai citiem īpašumtiesībām; 

V. nododiet materiālus citai personai vai "spoguļi" materiālus jebkurā citā serverī. 

b. Šī licence automātiski izbeidzas, ja jūs pārkāpjat kādu no šiem ierobežojumiem, un SIA ERVITEX to jebkurā laikā var izbeigt. Izbeidzot šo materiālu apskati vai izbeidzot šo licenci, jums ir jāiznīcina visi jūsu rīcībā esošie lejupielādētie materiāli elektroniskā vai drukātā formātā. 

3. Atruna

 SIA ERVITEX tīmekļa vietnes saturam nesniedz nekādas garantijas, izteiktas vai netiešas.

 4. Ierobežojumi 

SIA ERVITEX vai tā piegādātāji nekādā gadījumā nav atbildīgi par jebkādiem zaudējumiem (ieskaitot, bez ierobežojumiem, zaudējumus par datu zudumu vai peļņu, vai darbības pārtraukšanas dēļ), kas rodas, izmantojot vai nespējot izmantot materiālus SIA ERVITEX tīmekļa vietnē, pat ja SIA ERVITEX vai SIA ERVITEX pilnvarotais pārstāvis ir informēts mutiski vai rakstiski par šāda kaitējuma iespējamību. Tā kā dažas jurisdikcijas neļauj ierobežojumus netiešām garantijām vai atbildības ierobežojumiem saistībā ar izrietošiem vai nejaušiem zaudējumiem, šie ierobežojumi jums var nebūt piemērojami.

5. Materiālu precizitāte

SIA ERVITEX tīmekļa vietnē redzamie materiāli var ietvert tehniskas, tipogrāfiskas vai fotogrāfiskas kļūdas. SIA ERVITEX negarantē, ka kāds no tās tīmekļa vietnes materiāliem ir precīzs, pilnīgs vai aktuāls. SIA ERVITEX jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma var veikt izmaiņas tās tīmekļa vietnē esošajos materiālos. Tomēr SIA ERVITEX neuzņemas saistības atjaunināt materiālus.

6. Saites

SIA ERVITEX nav pārskatījusi visas vietnes, kas saistītas ar tās tīmekļa vietni, un nav atbildīga par šādas saistītās vietnes saturu. Jebkuras saiknes iekļaušana nenozīmē, ka SIA ERVITEX apstiprina vietni. Jebkuras šādas saistītās tīmekļa vietnes izmantošana ir lietotāja paša risks.

7. Izmaiņas

SIA ERVITEX var jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma pārskatīt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus savā tīmekļa vietnē. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka būs saistošs pašreizējais šo pakalpojumu sniegšanas noteikumu variants.

8. Piemērojamie tiesību akti

Šos noteikumus un nosacījumus regulē un interpretē saskaņā ar Latvijas likumiem, un jūs neatgriezeniski pakļaujas šīs valsts vai atrašanās vietas tiesu ekskluzīvai jurisdikcijai.

1. Lūdzu, aizpildiet veidlapu, lai pieprasītu atgriešanu un pievienotu sūtījumam;

2. Preču atgriešana ir jāpievieno iegādes dokumentam;

3. Atgrieztajām precēm jābūt oriģinālā iepakojumā, neizmantotām un nebojātām;

4. Preču piegādi veic pircējs uz ;

Visas atpakaļ nosūtītās preces sūtiet uz: SIA ERVITEX, BRASLAS IELA 29, LV-1084, RĪGA